Gym

MAKROKOUČINK

nauč se pracovat s makry

MAKROKOUČINK

je náš nový poradenský program pro všechny, kteří chtějí nastartovat změnu, ale nemají dost času nebo peněz na pravidelné návštěvy trenéra a práci s individuálním jídelníčkem. Makrokoučink si můžeš představit jako zlatou střední cestu mezi jednorázovým měřením na přístroji InBody 270, po kterém si vše nastavíš sám, a komplexním programem Do formy, při kterém se o tebe pravidelně stará výživový specialista a trenér.

JAK ZAČÍT?

Vyplníš vstupní formulář, ve kterém nám sdělíš třeba to, jak trénuješ, kdy vstáváš a chodíš spát nebo zda máš aktivní či sedavé zaměstnání. Sepíšeš nám svůj běžný týdenní jídelníček a absolvuješ vstupní měření na InBody. Tím získáme výchozí data o tvém metabolismu, abychom ti mohli pomoci.

NASTAVENÍ MAKER

Náš specialista pro tebe během dvou týdnů připraví návrh, jak při stravování pracovat s makry (cukry, tuky, bílkoviny). Při schůzce ti poradí, kolik bys jich měl ve stravě mít a které druhy potravin jsou právě pro tebe vhodné. Absolvuješ další měření InBody pro ověření dat a na jeho základě ti pomůžeme v mobilu nastavit aplikaci Kalorické tabulky. Do té si budeš psát nejen vše, co jíš, ale i veškeré sportovní aktivity – také s jejich skladbou ti poradíme.

KONTROLNÍ MĚŘENÍ

Po měsíci k nám přijdeš na kontrolní měření, abychom se společně podívali, kam ses posunul – jak se pohnul poměr tuku, vody a dalších látek v těle a podobně. Vše s tebou znovu probereme a případně makra upravíme. Za další měsíc se kontrolní měření zopakuje a po třetím měsíci přijdeš na závěrečné výstupní měření. Po něm si celý makrokoučink vyhodnotíme a specialista ti dá doporučení do budoucna.

KOLIK TO STOJÍ?

Vstupní měření od nás dostaneš zdarma. Za vyhodnocení formulářů, nastavení aplikace, doporučení maker, čtyři měření a související konzultace zaplatíš 2700 Kč.

OZVI SE NÁM

Chceš se dozvědět víc? Rád by sis domluvil termín prvního setkání a měření? Kontaktuj nás a domluvíme se.

Bořivoj „Bob“ Drastich

Telefon: 777 874 118
E-mail: bob@spinningafitness.cz
Bořivoj Drastich

Bořivoj Drastich