Gym

DO FORMY

být tím, čím chceš být NAPOŘÁD

DO FORMY

je náš ověřený fitness program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl. Součástí balíčku je vstupní měření kompozice těla a interpretace výsledků + 3 kontrolní měření, sestavení tréninkového plánu s možností prvního tréninku pod dohledem osobního trenéra, sestavení jídelníčku a neomezené využití spinningových lekcí, posilovny, sálových lekcí po dobu 3 měsíců.

ČAS

Říkáš si, že bys chtěl se sebou konečně něco udělat – zhubnout, začít cvičit, nebo zlepšit fyzickou kondici… Ale prostě na to nemáš čas. Ve SPINNING a FITNESS jsme na to připraveni. Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, díky kterému budeš moci dělat vše, co patří do tvého programu běžného dne, a ještě se u toho budeš cítit lépe. Jdi do toho s námi s programem DO FORMY.

MĚŘENÍ

Dozvíš se, jak jsi na tom s poměrem tuků a svalů v těle na přístroji InBody 270. Abys věděl, co která čísla znamenají, získáš v ceně programu i konzultaci „interpretace výsledků“. Měření jsou celkem 4 a budeš tedy mít své dosažené výsledky stále pod kontrolou.

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Tvůj tréninkový plán sestavíme tak, aby zohlednil, zda pracuješ, studuješ, podnikáš nebo máš rodinu. Nikdy však nezapomeneme, co je tvým cílem. Správný tréninkový plán v sobě ideálně kombinuje aerobní a anaerobní cvičení. Cvičení nastavíme tak, aby co nejlépe vyhovovalo tvým časovým možnostem. A hlavně aby, tě bavilo.

JÍDELNÍČEK

Základem je vždy racionální strava. Vytvoříme ti jídelníček šitý na míru tvým cílům. Správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů je alfou i omegou na tvé cestě k jejich naplnění.

VÝSLEDKY

Na začátku, v průběhu a na konci tréninkového plánu provedeme diagnostiku přístrojem InBody 270, který ti změří složení těla a je velmi přesný. Aktuálně vždy zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Zjištěné výsledky poté výrazně pomáhají k optimálnímu dosažení stanovených cílů bez takzvaného „jojo efektu“.

DOMLUV SI NEZÁVAZNOU OSOBNÍ KONZULTACI ZDARMA

Bořivoj „Bob“ Drastich

Telefon: 777 874 118

E-mail: bob@spinningafitness.cz 

 

REFERENCe

ZDENĚK

ZDENĚK

Moje cesta do formy
Jak to u mě začalo?
Poslední dva roky jsem se popravdě moc nehýbal. Moje pracovní povinnosti a osobní starosti ukotvily mé sedací svaly pevně k povrchu židle.