Gym

POSILOVNA

nezávazná osobní konzultace ZDARMA

POSILOVNA

Naše posilovna je příjemné prostředí pro cvičení nebo jen relax od každodenních starostí. Rozloha posilovny činí 150 m² a díky její členitosti si zde každý z návštěvníků najde kousek soukromí na svůj individuální trénink. Fitness centrum disponuje klasickými posilovacími stroji, bohatě vybavenou činkárnou (1-60 kg), koutkem pro rozcvičení a kardio zónou se dvěma rotopedy, běhacím trenažérem značky STAR TRAC a veslařskými trenažéry concept 2.

OSOBNÍ TRÉNINK

Víme, jak je těžké vyburcovat se ke změně a začít cvičit. A jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Začni cvičit s osobním trenérem, který ti vysvětlí techniku jednotlivých cviků, projde s tebou nejčastější chyby, sestaví individuální tréninkový plán podle tvého aktuálního fyzického stavu a kondice, který se vejde do tvého diáře a nenaruší vztahy v domácnosti. Zároveň ale chceme, abys dosáhl svých cílů v co nejkratší době, proto budeme trvat alespoň na nezbytném minimu.
Máš zájem začít cvičit, zlepšit techniku, nebo poradit? Zavolej některému z trenérů (viz kontakty níže), rádi se ti budou věnovat. 

S SEBOU DO POSILOVNY

Tepláky nebo kraťasy, bavlněné tričko nebo tílko, boty s plochou podrážkou, ručník.

PROČ K NÁM DO POSILOVNY

Ve SPINNING & FITNESS víme, že každý člověk je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

PORADENSTVÍ TRENÉRA VE FITKU ZDARMA

Posilování má smysl, když víš, co děláš, proto se neboj oslovit naši obsluhu za barem nebo požádej o radu trenéra ve fitku. Rád se ti bude věnovat. Pokud jsi začátečník, doporučujeme využít osobního trenéra, který bude myslet za tebe, připraví ti trénink na míru a naučí tě cvičit správně a efektivně.

fotogalerie

OSOBNÍ TRENÉŘI

BOB: 777 874 118

BOB: 777 874 118

KRIS: 732 613 631

KRIS: 732 613 631