Gym

POSILOVNA

nezávazná osobní konzultace ZDARMA

POSILOVNA

Naše posilovna je příjemné prostředí pro cvičení nebo jen relax od každodenních starostí. Rozloha posilovny fitness centra je 150 m² a díky její členitosti si zde každý z návštěvníků najde kousek soukromí na svůj individuální trénink. Fitness centrum je vybaveno klasickými posilovacími stroji, bohatě vybavenou činkárnou (1-60 kg), koutkem pro rozcvičení a kardio zónou se dvěma rotopedy, běhacím trenažérem značky STAR TRAC a veslařskými trenažéry concept 2.

OSOBNÍ TRÉNINK

víme, jak je těžké vyburcovat se ke změně a začít cvičit a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Začni cvičit s osobním trenérem, který ti vysvětlí techniku jednotlivých cviků, projde s tebou nejčastější chyby, sestaví individuální tréninkový plán podle tvého aktuálního fyzického stavu a kondice, který se vejde do tvého diáře a nenaruší vztahy v domácnosti. Zároveň, ale chceme, abys dosáhl svých cílů v co nejkratší době, proto budeme trvat alespoň na nezbytném minimu.
Máš zájem začít cvičit, zlepšit techniku, nebo poradit? Zavolej Bobovi  rád se ti bude věnovat. Tel. 777 874 118

S SEBOU DO POSILOVNY

tepláky nebo kraťasy, bavlněné tričko nebo tílko, boty s plochou podrážkou, ručník.

PROČ K NÁM DO POSILOVNY

ve SPINNING&FITNESS víme, že každý člověk je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

PORADENSTVÍ TRENÉRA VE FITKU ZDARMA

posilování má smysl, pokud víš, co děláš, proto se neboj oslovit naši obsluhu za barem nebo požádejte o radu trenéra ve fitku. Rád se vám bude věnovat. Pokud jsi začátečník, doporučujeme využít osobního trenéra, který bude myslet za tebe, připraví ti trénink na míru a naučí tě cvičit správně a efektivně.

OSOBNÍ TRENÉR

BOB (Bořivoj Drastich)

BOB (Bořivoj Drastich)