data pro start vaší změny

I bez objednání, od 300 Kč!

Nastartovat změnu životního stylu vyžaduje nejen kuráž a pevnou vůli, ale také přesná vstupní data. Jen tak budeš vědět, co tvému tělu schází a jak s ním správně pracovat. Než se pustíš do úpravy jídelníčku a cvičení, přijď se k nám změřit na přístroji InBody 270, abys zjistil informace o poměru hmotnosti svalové hmoty a tuku, kostní hmoty a vody v těle. Zapomeň na „chytré“ váhy nebo „zaručené“ vzorečky z internetu – výsledky z InBody ti okamžitě a pravdivě ukážou, jak na tom jsi. A proč jsou tak důležité? Jde o výchozí bod pro nastavení životosprávy a následnou kontrolu změny.

JAK SE NA MĚŘENÍ PŘIPRAVIT?

  • Měření je třeba provést ráno a nalačno.
  • Několik hodin před měřením nevyvíjej intenzivní fyzickou aktivitu (překrvení svalů by zkreslilo výsledky).
  • Nekrémuj si ruce ani nohy.
  • Ženy by měly měření absolvovat mimo menstruační cyklus (zavodnění těla by zkreslilo výsledky)
  • Pozor, jde o velmi přesné měření, nedodržení těchto zásad může výsledek výrazně ovlivnit!

JAK MĚŘENÍ PROBÍHÁ?

Celý proces zabere jen 5 minut. Před měřením si sundáš boty i ponožky, stoupneš si na senzory a do rukou uchopíš madla s dalšími. Přístroj počítá s tím, že máš na sobě tričko a kalhoty, takže od tvé váhy automaticky odečte 1 kg. Po změření se výsledky uloží do počítače a náš personál ti je pošle mailem. Hotovo, můžeš vyrazit do práce nebo do školy!

Na měření bys měl přijít v době, kdy se cítíš nejhůř. Ne držet dva týdny dietu a teprve pak dorazit. Chceš přece vědět, jak na tom opravdu jsi, a po nastartování změny by ses navíc ochudil o radost ze zlepšení. InBody ti dodá data o tvém bazálním metabolismu, která si pak zadáš třeba do aplikace Kalorické tabulky – a víš, z čeho máš při nastavení jídelníčku a cvičebního plánu vycházet. Až přijdeš na měření podruhé, můžeš porovnat, jakých změn se ti povedlo docílit – a ještě lépe trénink nastavit.  

KDY PŘIJÍT A KOLIK TO STOJÍ?

Máš dvě možnosti:

1) Výsledkům měření rozumím, nepotřebuju je vysvětlit

V tom případě můžeš do SPINNING & FITNESS vyrazit i bez objednání – každý všední den po osmé hodině ráno. Služba stojí 200 Kč, výsledky měření dostaneš mailem. 

  • Potřebuješ přijít ještě dřív? Zavolej Bobovi na číslo 777 874 118 a domluv se s ním.
  • Chceš mít jistotu, že přístroj InBody 270 bude volný? Zarezervuj si termín v rozvrhu (záložka „Měření INBODY“)

 

2) Chci interpretaci výsledků od experta

Zarezervuj si termín měření v našem rozvrhu (záložka „Měření INBODY“) a pak si tam vyber i termín interpretace výsledků. Co nejdřív se ti ozveme a domluvíme se na konkrétním čase. Interpretace má formu pohovoru o délce 30 až 45 minut a Bob – náš majitel a zkušený trenér v jedné osobě – ti při něm vysvětlí, co který graf znamená, co nastavit do Kalorických tabulek apod. Služba stojí 550 Kč (200 Kč měření, 350 Kč interpretace).

NÁHLED ROZVRHU