Gym

SPINNING

od září opět lekce pro nováčky ZDARMA

SPINNING®

je indoor-cyclingový program ideální pro udržení a zlepšení kondice jednoduchým a zábavným způsobem. SPINNING je velice účinný pomocník při hubnutí, na jedné lekci spálíš 400 až 600 Kcal. Celou SPINNING jízdu si můžeš naplánovat i individuálně dle tvé tepové frekvence a cíle, kterého chceš tréninkem dosáhnout. SPINNING je nenáročný na koordinaci pohybů a nezatěžuje kloubní systém.

S SEBOU na SPINNING®

vhodné oblečení, které by mělo být ze savého materiálu (ideální je cyklo oblečení), sportovní obuv s pevnou podrážkou nebo cyklistické boty SPD a samozřejmě ručník. Na SPINNING® lekcích je velice důležitý pitný režim, proto doporučujeme lahev aspoň na 1 litr vody.

SPINNING LEKCE

probíhají pod vedením zkušených lektorů (držitelé certifikátu J.G.S.I.) na stacionárních kolech – SPINNER®ech. Tempo určuje instruktor za doprovodu hudby. Každý jezdec si volí zátěž sám dle svých možností, nebo tréninkového cíle. Standardní lekce trvá 60 min. Po krátkém zahřátí následuje aktivní část, která je zakončena protažením celého těla.

Proč K nám na SPINNING®

jsme oficiálním SPINNING® centrem a to je zárukou toho, že každá lekce probíhá pod profesionálním vedením. Také jako PRVNÍ OFICIÁLNÍ SPINNING studio v České republice máme dlouholeté zkušenosti s klienty. Již od roku 2000, kdy se naše studio pod značkou SPINNING& FITNESS stalo ambasadorem aerobního cvičení, držíme kvalitu a efektivitu lekcí na co nejlepší úrovni. Využijte lekci pro nováčky ZDARMA a přesvědčte se sami.

LEKCE pro nováčky zdarma

na začátečnické lekci není důležitá zdatnost nováčka, je velmi vhodná i pro trénované jedince. Naučíš se zde totiž správné nastavení Spinneru (potažmo i kola, na kterém jezdíš venku). Naučíš se styly jízdy používané na Spinning lekcích a získáš další důležité informace, které jistě využiješ na následujících standardních jízdách.

REZERVACE LEKCE

telefonicky na 776 874 118 nebo osobně na recepci ve SPINNING & FITNESS.

NÁHLED ROZVRHU

 

SPINNING® INSTRUKTOŘI

lekce probíhají pod vedením zkušených lektorů (držitelé certifikátu J.G.S.I.) na stacionárních kolech – SPINNER®ech. Tempo určuje instruktor za doprovodu hudby. Každý jezdec si volí zátěž sám dle svých možností, nebo tréninkového cíle. Standardní lekce trvá 60 min. Po krátkém zahřátí následuje aktivní část, která je zakončena protažením celého těla.

NICK (Nikola Štourač)

NICK (Nikola Štourač)

KATY (Kateřina Pogáčová)

KATY (Kateřina Pogáčová)

KVÁČA (Tomáš Kvaček)

KVÁČA (Tomáš Kvaček)

MALDA (Petr Malý)

MALDA (Petr Malý)

ANDREA (Andrea Vanini)

ANDREA (Andrea Vanini)

LUCKA (Lucie Formanová)

LUCKA (Lucie Formanová)

BÁRA (Barbora Danielová)

BÁRA (Barbora Danielová)

ALČA (Alena Sedláková)

ALČA (Alena Sedláková)

HONZA (Jan Tichák)

HONZA (Jan Tichák)

ROSŤA (Rosťa Čada)

ROSŤA (Rosťa Čada)

JAN (Jan Vyhnánek)

JAN (Jan Vyhnánek)

MARŤA (Martina Brázdová)

MARŤA (Martina Brázdová)

VERČA (Veronika Formanová)

VERČA (Veronika Formanová)

ALEŠ (Aleš Krmíček)

ALEŠ (Aleš Krmíček)

VENDA (Vendula Hynková)