SPINNING A SÁLOVÉ LEKCE

STANDARD/NESTUDENT
Jednorázový vstup
180 Kč
Začátečnická lekce SPINNING
poprvé zdarma
Permanentky vstupové (přenosné)
10 vstupů
(platnost 4 měsíců)
1 600 Kč
20 vstupů
(platnost 8 měsíců)
3 000 Kč
  STUDENT/SENIOR
Jednorázový vstup 180 Kč
Začátečnická lekce SPINNING poprvé zdarma
Permanentky vstupové (přenosné)
10 vstupů
(platnost 4 měsíce)
1 400 Kč
20 vstupů
(platnost 8 měsíce)
2 600 Kč

POSILOVNA

 

STANDARD/NESTUDENT
Jednorázový vstup       130 Kč
Jednorázový vstup HAPPY HOUR**         ——-
Posilovna po Spinning(u)         70 Kč
Permanentky časové POSILOVNA (nepřenosné)
1 měsíc    1 300 Kč
3 měsíce (čtvrtletní)
   3 600 Kč
   
** sleva po-pá 8:00-14:00  
* sleva po-pá 8:00-14:00 + SO+NE  

 

STUDENT/SENIOR
Jednorázový vstup       110 Kč
Jednorázový vstup HAPPY HOUR**       100 Kč
Posilovna po Spinning(u)         70 Kč
Permanentky časové POSILOVNA (nepřenosné)
1 měsíc    1 100 Kč
1 měsíc HAPPY HOUR*
   1 000 Kč
3 měsíce (čtvrtletní)
   3 200 Kč
3 měsíce HAPPY HOUR*
   2 800 Kč

IN BODY MĚŘENÍ

 

STANDARD/NESTUDENT
Měření In Body 270+interpretace  (45 min.) 600 Kč
Měření In Body 270 300 Kč

 

STUDENT/SENIOR
Měření In Body 270+interpretace  (45 min.) 600 Kč
Měření In Body 270 300 Kč

TRENÉR

STANDARD/NESTUDENT
Osobní trenér 1 hod. 600 Kč
Individuální tréninkový plán 350 Kč
STUDENT/SENIOR
Osobní trenér 1 hod. 600 Kč
Individuální tréninkový plán 350 Kč

SPECIÁLNÍ PROGRAMY

STANDARD/NESTUDENT
Program DO FORMY
9 900 Kč
Makrokoučink 1000 Kč
STUDENT/SENIOR
Program DO FORMY 9 900 Kč
Makrokoučink 1000 Kč
Zavřené menu
Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád

Platnost permanentek, pravidla rezervací na skupinové lekce a provozní řád

 SPINNING&FITNESS centrum je provozováno na základě živnostenského oprávnění poskytovat tělovýchovné a sportovní služby v oblasti fitness a spinningu, a to v Brně, Kounicova 20. Provozovatelem je VITNES s.r.o. IČ: 28288742 odpovědným vedoucím je Bořivoj Drastich.

Návštěvník je povinen seznámit se s provozním řádem a všeobecnými obchodními podmínkami fitness centra. Během své návštěvy je povinen se jimi řídit. Zakoupením vstupu nebo služby fitness centra vyjadřuje návštěvník, že se s provozním řádem a všeobecnými podmínkami seznámil a souhlasí s nimi bez výhrad.

PERMANENTKY Spinning a sálové lekce

Permanentky vstupové:

Permanentka je přenosná a nabitá na určitý počet vstupů na standardní lekce. Permanentky mají časově omezenou platnost na 4 nebo 8 měsíců ode dne zakoupení. Datum platnosti je vyznačený na tvém online profilu, který ti založíme při zakoupení permanentky. Všechny vstupy předplacené permanentkou je nutné vyčerpat v době platnosti permanentky.

Pokud skončí doba platnosti permanentky a nestihl jsi vyčerpat všechny vstupy, je možné propadlé tréninky obnovit připsáním k jakékoli nové permanentce, toto ale platí nejpozději do 1 roku od konce platnosti prošlé permanentky.

Nevyčerpané tréninky nelze z žádného důvodu vrátit.

 

Permanentka časová NEOMEZENĚ NA 1 MĚSÍC:

Permanentka je nepřenosná a má časově omezenou platnost s neomezeným počtem vstupů. Platnost se počítá ode dne jejího zakoupení, pokud není dohodnuto při zakoupení jinak. S touto permanentkou máš volný vstup dle rezervačních pravidel na jakoukoli standardní lekci (SPINNING + SÁLOVÉ LEKCE + VSTUP POSILOVNA)

Rezervační podmínky na skupinové lekce: 

Rezervace na skupinové lekce lze provádět s předstihem max. 7 dní před plánovanou lekcí těmito způsoby:

– osobně na recepci fitness centra v provozní době

– telefonicky na tel. č. recepce fitness centra – 776 874 118 – pouze v provozní době

– pomocí on-line rezervace pouze pro držitele permanentek

POZOR! Rezervaci NELZE provést přes EMAIL ani SMS!

 

Náhradnická rezervace NELZE BEZ PERMANENTKY:

  • Pokud je lekce obsazena, můžeš si rezervovat místo jako náhradník. Pokud se místo na lekci uvolní a tvoje náhradnická rezervace se změní na běžnou rezervaci, je to závazné a platí storno podmínky viz níže.
  • Zvol si ČAS AKCEPTACE. Akceptace = kdy nejpozději (kolik hodin dopředu) před lekcí chceš dostat upozornění, že se místo uvolnilo.
  • Pokud se místo uvolní, dostaneš potvrzovací email, nejpozději dle zadaného času akceptace

 

Platnost rezervace končí 5 minut před začátkem lekce. Takto uvolněné místo je obsazeno případným přítomným náhradníkem. Pokud víš, že přijdeš později než 5 minut před začátkem lekce, musíš pro udržení rezervovaného místa zavolat na recepci a recepční podrží místo do začátku lekce.

Lekce začíná přesně v minutu uvedenou jako začátek lekce. Tvůj Příchod musí být registrován na recepci nejpozději ve chvíli začátku lekce.

Pokud nejsi registrován nejpozději v okamžiku přesného začátku lekce, nebudeš již na zahájenou lekci vpuštěn.

Vstup do multifunkčního sálu a sálu na Spinning před začátkem lekce je povolen pouze za přítomnosti smluvního trenéra (instruktora) SPINNING & FITNESS centra.

 

Odhlášení se ze skupinové lekce:

– osobně na recepci fitness centra v provozní době

– telefonicky na tel. č. recepce fitness centra – 776 874 118 – pouze v provozní době

– pro držitele permanentky pomocí on-line rezervace na stránkách http://cz.boofit.net/saf/, nebo odkaz na stránkách SPINNING&FITNESS  www.spinningafitness.cz/spinning/rozpis-lekci

 

 

Storno podmínky:

  • V případě, že nemůžeš na lekci přijít, je nutné nejpozději 2 hodiny před začátkem objednané lekce objednávku zrušit online, telefonicky nebo osobně. Když to neuděláš, bude Ti naúčtován storno poplatek ve výši ceny objednané lekce.
  • Pokud se odhlašuješ telefonicky nebo osobně, je to možné pouze v provozních hodinách (tj. např. nedělní lekci je potřeba odhlásit už v sobotu dopoledne).
  • Pro držitele měsíční permanentky platí stejné podmínky rezervací viz výše, je tedy potřeba objednanou lekci zrušit nejpozději 2 hodiny dopředu. Pokud se tak nestane, při příští návštěvě bude recepční požadovat zaplacení storno poplatku 100,- Kč
  • Platíš–li lekce jednorázově hotově, platební kartou nebo benefitní kartou, můžeš se odhlásit z lekce telefonicky nebo osobně. To je možné pouze v provozních hodinách (tj. např. nedělní lekci je potřeba odhlásit už v sobotu dopoledne). Ve výjimečných případech, pokud není otevřeno 2 hodiny před tvojí rezervovanou lekcí, můžeš zrušit rezervaci sms zprávou nejpozději 2 hodiny před rezervovanou lekcí. Pokud se tak nestane, při příští návštěvě bude recepční požadovat zaplacení storno poplatku 100,- Kč

On-line rezervace:

Účet k online rezervacím ti nastavíme při zakoupení některé z permanentek na sálové lekce. Na recepci zadáš své kontaktní údaje včetně telefonního čísla a emailu, na který ti přijdou přihlašovací údaje.

Účet nabijeme počtem zakoupených lekcí ( 1 vstup na lekci = 1 kredit ).

Rezervační systém najdeš na http://cz.boofit.net/saf/

nebo na stránkách SPINNING&FITNESS  www.spinningafitness.cz/spinning/rozpis-lekci

Nelze kombinovat studentské a seniorské permanentky se standardní cenou permanentky. Studenti jsou povinni prokázat, že studují denní studium a nedovršili věk 26 let (postačí karta ISIC s platnou validační známkou). Pro seniorské permanentky se návštěvník prokáže buď platným Senior Pasem, v případě dovršení věku 65 let postačí platný občanský průkaz.

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 3 dopředu nahlášených účastníků. V případě, že není dostatečný počet přihlášených na lekci, vyhrazuje si provozovatel právo lekci zrušit a Vás informovat o této skutečnosti telefonicky nebo sms.

Návštěvník je oprávněn užívat jednotlivá zařízení a náčiní fitness centra nebo čerpat jeho služby na základě řádně uhrazeného vstupného podle druhu čerpané služby dle aktuálního ceníku. Zakazuje se vstup do prostoru centra bez řádně zaplaceného vstupného.

Minimální dosažený věk návštěvníka je 15 let. Mladší návštěvník ve věku 7 – 14 let může mít vstup do posilovny povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Tato osoba starší 18 let plně zodpovídá za nezletilého a nesmí jej nechat bez dozoru. Přivede-li návštěvník do posilovny dítě mladší 7 let, je povinen zamezit dítěti volný pohyb v prostoru posilovny (lezení na stroje, manipulace s předměty apod.). Návštěvník, který s sebou má dítě mladší 7 let, je za něj plně zodpovědný.

Návštěvníci jsou povinni řídit se pokyny personálu. Požádejte podle potřeby obsluhu, instruktora nebo přítomného trenéra o informace k tréninku a instruktáž. Ceník individuálního tréninku, nebo tréninku ve skupině najdete ZDE a v prostorách recepce nebo Vám cenu sdělí obsluha u recepce.

Před vstupem do fitcentra se přezujte do čisté sportovní obuvi.

Každý je povinen používat čistý sportovní oděv a čistou pevnou obuv při cvičení. Při cvičení na strojích nebo lavičkách používejte pod sebe ručník, lavičku vždy otřete od potu.

Není dovoleno vstupovat do provozních a technických místností a do ostatních míst, která neslouží pro cvičení, které má návštěvník uhrazeno.

Vlastní přinesené nápoje v PET lahvích nejsou dovoleny nosit do prostoru posilovny (vlastní nápoje v bidonu nebo šejkru jsou povoleny).

Každý návštěvník je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Provozovatel nenese za zdravotní stav návštěvníků žádnou zodpovědnost. Návštěvník přizpůsobí cvičení svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Návštěvníci užívají veškeré zařízení fitness centra na vlastní nebezpečí. Před započetím každého cvičení jsou povinni se přesvědčit, zda stroje či zařízení nejeví známky poškození či závady, které by bránily jejich bezpečnému užití. V případě zjištění jakéhokoli poškození či závady je každého povinností uvedenou skutečnost oznámit pracovníkovi recepce. Cvičení s takovýmto zařízením je zakázáno.

Provozovatel nenese odpovědnost za zranění či úrazy vzniklé nesprávnou manipulací s jakýmkoli zařízením fitness centra či nesprávným prováděním cviků. Jakékoli dotazy týkající se manipulace s tímto zařízením návštěvníkovi zodpoví obsluha. Jakékoli zranění je nutno bezodkladně hlásit pracovníkovi recepce.

Při provozování příslušné sportovní činnosti nesmí návštěvník ohrozit své zdraví ani zdraví ostatních návštěvníků. Každý návštěvník je povinen chovat se slušně a ohleduplně k ostatním návštěvníkům fitness centra. Přemisťování cvičebních strojů, stojanů a ostatního vybavení není dovoleno.

V posilovně je zakázáno používat práškové magnesium, je však možné využít tekuté, pokud ovšem nezanechává viditelné stopy znečištění.

Po skončení cvičení je každý návštěvník povinen uklidit po sobě na vyhrazená místa veškeré nářadí a náčiní, které během cvičení využíval.

Místem určeným k odložení obvyklých věcí jsou šatní skříňky v šatnách, které musejí být návštěvníkem řádně uzamčeny. Místem určeným k odložení peněz, šperků, elektroniky (mobilní telefony, notebooky, mp3 přehrávače atp.) a jiných cenností je u obsluhy recepce. Za cennosti, které nebudou uloženy u obsluhy recepce, nese plnou zodpovědnost návštěvník.

V celé provozovně fitness centra je přísně zakázáno bez písemného souhlasu provozovatele pořizovat obrazové či zvukové záznamy pod pokutou 50.000,- Kč.

Návštěvník bere na vědomí, že v případě svého nezájmu o oficiální zprávy a změny v provozním řádu a všeobecných obchodních podmínkách sdělených formou v zařízení vyvěšených tiskovin a umístění na webové stránky, nejsou dotčeny jeho povinnosti z nich vyplývajících.

Provozní doba fitness centra je:

  • Pondělí až pátek od 8:00 do 21.00 hodin skupinové lekce dle rozvrhu.
  • Sobota 9:00 – 13:00 skupinové lekce dle rozvrhu.
  • Neděle 16:00 – 21:00 skupinové lekce dle rozvrhu.

Provozovatel si vyhrazuje právo na přerušení svého provozu, nebo zkrácení provozní doby v odůvodněných případech. To platí zejména z důvodu nezbytných oprav a údržby, které se neslučují se zachováním běžného a pro návštěvníky komfortního provozu, tak i za situace způsobené vyšší mocí (např. havárie vodovodního řádu, vytápění a podobné vnější vlivy).

Provozovatel se zavazuje k nakládání s veškerými osobními údaji tak, jak jsou chráněny zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Návštěvník poskytuje provozovateli výslovný souhlas s jejich zpracováním.

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád jsou platné a účinné ode dne 1. 6. 2019