Gym

DO FORMY

DO FORMY je náš ověřený fitness program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl!

Jak chceš vypadat za tři měsíce?
Proč uvažuješ nad změnou životního stylu a pravidelným pohybem?

Tvoje motivace je důležitá především pro správné nastavení plánu. Víme, jak je těžké vyburcovat se ke změně a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Abychom ti na tvé cestě k vytoužené postavě byli co nejlepším průvodcem, připravíme ti program DO FORMY na míru.

Jak to funguje

Čekají tě vstupní a pravidelná měsíční měření. Součástí balíčku je vstupní měření kompozice těla. Dozvíš se, jak jsi na tom s poměrem tuků a svalů v těle na přístroji InBody 230. Abys věděl, co která čísla a hodnoty znamenají a co s nimi, získáš v ceně programu i konzultaci ,,interpretace výsledků”. Taková měření tě čekají celkem 4 (jedno vstupní a poté každý měsíc jedno). Měření jsou důležitá rovněž pro nastavení ideálního tréninkového plánu, nebo jeho úpravy v průběhu programu.

Celou dobu budeš mít přehled, jak si v rámci programu DO FORMY vedeš. Zda je potřeba něco vylepšit, nebo jestli se ti podařilo nastavit rytmus cvičení i stravování správně a je potřeba ho již jen udržet a nepustit.

Sestavíme ti tréninkový plán

Při interpretaci výsledků vstupního měření se budeme zajímat rovněž o tvůj vztah ke sportu, charakter tvého zaměstnání, jaký pohyb si v současnosti dopřáváš, a zda vůbec atd. Budeme s tebou hledat kompromis, který se vejde do tvého diáře a nenaruší vztahy v domácnosti. Zároveň ale chceme, abys dosáhl svých cílů v co nejkratší době, proto budeme trvat alespoň na nezbytném minimu. První trénink budeš absolvovat pod dohledem osobního trenéra. Pokud do tvého tréninkového plánu zapadne i fitness, je součástí ceny první trénink pod dohledem osobního trenéra. Osobní trenér ti sestaví trénink podle tvého aktuálního fyzického stavu a kondice. Všechny cviky s tebou projde a ujistí se, že je provádíš správně.

Základem bude racionální strava – sestavíme ti jídelníček

Ať už je tvůj záměr s tělem jakýkoliv, téměř vždy je nutné upravit stravovací návyky a jídelníček. V rámci konzultace nás bude zajímat, jak často a co jíš, co naopak nejíš atd. Následně projdeš školením o stravovacích návycích zdravého životního stylu. Dozvíš se tak mimo jiné, jak a podle čeho si vybírat potraviny při redukci hmotnosti, jak naopak při budování objemu svalové hmoty apod. Navíc dostaneš zpracovaný čtrnáctidenní vzorový jídelníček. Díky tomuto vzoru bude pro tebe úprava životního stylu jednodušší a pohodlnější.

SPINNING®, posilovna, sálové lekce… to vše můžeš využívat neomezeně

Během celých tří měsíců, které s námi v rámci programu DO FORMY strávíš, máš neomezený přístup do posilovny, na běžecký pás, rotopedy, na veslařské trenažéry, ale také na všechny sálové a SPINNING® lekce.

Chceš zjistit, co dokážeš udělat se svým tělem za pouhé tři měsíce?

Domluv si nezávaznou osobní konzultaci:
Bořivoj ,,Bob” Drastich Tel.: 777 874 118 E-mail: bob@spinningafitness.cz.