Lucka (lucie formanová)

Znamení: Ryba
Narozeniny: 6. března
Záliby:
Sport – spinning, TRX, běh, … cestování, práce s lidmi, ať už ve škole nebo ve fitku 😊

MOTTO

Když nemůžeš, tak přidej víc! Život začíná na konci tvé komfortní zóny. Nikdy nelituj čehokoliv, co se ve tvém životě stalo. Nemůžeš to změnit nebo vrátit. Ber to jako lekci, kterou ses naučil a posuň se dál.

kdyŽ se Řekne spinning®

Hudba, dřina, zábava, detox hlavy, SPINNING & FITNESS – banda super lidiček 😊

Moje první lekce a získané licence (certifikáty)

Pocházím z cyklistické rodiny, avšak dlouho jsem cyklistice odolávala a byla v rodině spíše zástupce běžeckých disciplín než cyklistiky. To se však změnilo na podzim roku 2018, kdy mě ke spinningu přivedla moje ségra Verča. Netrvalo to dlouho a do spinningu jsem se zamilovala. Už na jaře dalšího roku bylo jasné, že se spinning stal součástí mého života 😊Postupně jsem se učila od zkušených instruktorů a krůček po krůčku směřovala k získání licence, to přišlo v září 2019, kdy jsem certifikát Spinning® Instructor Certification získala. 

Proč přijít na moje lekce

Na mých lekcích spinningu si každý najde to své 😊 Ať už hledáš pořádnou makačku a řídíš se stejně jaká já heslem „Když nemůžeš, tak přidej“ či si chceš prostě jen vyčistit hlavu od každodenních starostí. Na mých lekcích vládne pozitivní přístup, přátelská atmosféra a dobrá nálada 😊  

Když se řekne SPINNING & FITNESS

Fitko, ve kterém najdete super lidi, ať už mezi instruktory či klienty. Přidej se k nám 😉