HONZA (Jan Tichák)

Znamení horoskopu: Rak 
Záliby:
 Cyklistika – MTB aktuálně za Bike team Porsche Olomouc, spinning, atletika
Oblíbená kniha: Vše od Vlastimila Vondrušky a Davida Gemmella

Motto: Spíš se opotřebovat nežli zrezivět

Sportuji už od dětských let. Na základní škole jsem hrál fotbal. Tenkrát snad ani jiná volba nebyla, hřiště za domem a všichni okolo mě hráli. Klub se jmenoval “Rudá hvězda“, už neexistuje. V 18 mě chytla atletika. Měl jsem velký zájem o vrhačské disciplíny, jako je vrh koulí, hod oštěpem, hlavně pak hod diskem s osobákem nějakých 42-43m, což je nic moc …. spíš nic, než moc :-).

Roku 2013 jsem získal trenérskou licenci, abych mohl trénovat děti – atletickou přípravku, ktrerou jsem vedl v jednom brněnském atletickém klubu.

MTB cyklistice a Spinningu jsem propadl v roce 2009 a od roku 2013 jezdím i jako Spinning instruktor.

KDYŽ SE ŘEKNE SPINNING®

Kolo, hudba, makačka, zábava, odreagování, relax, perfektní doplněk tréninku, nejen přes zimu, a nejen pro cyklisty. U Spinningu mě fascinuje spojení pohybu a hudby. Je to druh sportovní aktivity, které se mohou účastnit lidé s různou úrovní trénovanosti – každý si tam najde to svoje.


PRVNÍ LEKCE A ZÍSKANÉ LICENCE (CERTIFIKÁTY)

První odjetá lekce v pozici instruktora v r. 2013 po několika předchozích letech poctivých a pravidelných návštěv Spinning centra.

  • 2013 Atletická trenérská licence
  • 2017 Spinning® Instructor

PROČ PŘIJÍT NA MOJE LEKCE

Snažím se v lekci namodelovat to, co vás čeká na kole venku. Moje lekce vedu tak, aby ta hodina měla nějaký smysl jako celek a aby vás opravdu bavila. Rozhodně se u mě nedočkáte jen nějakého náhodného výběru hudby.

Lekce si připravuji dopředu. Snažím se, aby měly určitou návaznost a pouštím v nich úplně všechno. Nemám žádný vyhraněný styl, takže se dočkáte hudby s anglickým, českým i slovenským textem… věřím, že si každý přijde na své.

KDYŽ SE ŘEKNE SPINNING & FITNESS

Výborná atmosféra, příjemní lidé.