GÁBA (Gabriela Borutová)

Znamení: Býk
Narozeniny: 19. 5.
Záliby:
 Spinning, jóga, tabata, pump fx, cyklistika, design, knížky, studium cizích jazyků, cestování, má práce (ano, opravdu má práce:))
Oblíbená kniha: Myšlení rychlé a pomalé, Daniel Kahneman

Motto: Be the best version of yourself

Když se řekne SPINNING®

Dřina, motivace, nabuzení, síla, sebezlepšování ve vytrvalosti a dosahování cílů. Spinning není týmový sport, je to o každém účastníkovi, jak k hodině přistoupí a jak se s ní popere.

Moje první lekce a získané licence (certifikáty)

Spinning jezdím 9 let a poprvé, když jsem sesedla ze Spinneru, byla jsem si jistá, že na něj už v životě znovu nevlezu :)). Základy jednotlivých profilů jsem se učila od zkušených instruktorů ve Spinning centru Ocean Devils. Zde jsem také před třemi lety absolvovala svoji první lekci před velkým počtem lidí. Celkově to byla lekce spíše rozpačitá než plynulá :). Čekala mě ještě dlouhá cesta. V únoru roku 2017, již jako člen SPINNING & FITNESS týmu, jsem získala certifikát:

  • Spinning Certificate of Completion

Proč přijít na moje lekce

Kombinuji sílu a vytrvalost za doprovodu rozmanitých hudebních stylů. Na mé lekce chodí různé spektrum Spinning nadšenců a mým cílem je, aby si každý z nich vybral minimálně jednu skladbu, na kterou pojede své maximum. Neuznávám monotónnost, proto se snažím, aby každá lekce byla jiná, a přitom neméně náročná.

Když se řekne SPINNING & FITNESS

Místo, kde nenajdete pozéry, ale lidi, kteří na sobě opravdu chtějí pracovat. Mají jasně daný cíl a pokud si nejsou jistí, vždycky se najde trenér anebo instruktor, který jim ochotně pomůže. To se týče nejen fitness, ale i Spinningu a sálových lekcí.